Pantheon 18 | 7521 PR Enschede | 053 850 75 00 | info@innovadis.com
E-commerce webshops marketing
  •  
     
    Diensten
       
       
    •  
       
      Webshops en e-commerce
         
         
      •  
         
        Webshops
      •  
         
        Webshops B2B
      •  
         
        E-commerce strategie
      •  
         
        Conversieoptimalisatie
      •  
         
        Mobile-commerce
      •  
         
        Facebook-commerce
      •  
         
        Loyalty marketing voor uw e-commerce platform
      •  
         
        Backoffice integratie
    •  
       
      Web ontwikkeling
         
         
      •  
         
        Websites
      •  
         
        Mobiele websites
      •  
         
        Social media profielpagina
      •  
         
        Kredietbank webportal
      •  
         
        Intranet
    •  
       
      Online marketing
         
         
      •  
         
        Zoekmachinemarketing
      •  
         
        Local search
      •  
         
        Online rebranding
      •  
         
        Analytics
      •  
         
        Social media
      •  
         
        Workshops
  •  
     
    Klanten
       
       
    •  
       
      Succesverhalen
    •  
       
      Testimonials
  •  
     
    Over Innovadis
       
       
    •  
       
      Corporate beschrijving
    •  
       
      Partnerships
    •  
       
      Projectaanpak
    •  
       
      Nieuws
  •  
     
    Contact
       
       
    •  
       
      Adres en route
    •  
       
      Support
    •  
       
      Vacatures

 » Contact » Vacatures » Testimonials van stagiaires

Stagelopen bij de Innovadis Groep: Wat vinden de stagiairs?

Wil jij weten of het leuk en uitdagend is om bij de Innovadis Groep stage te lopen of af te studeren? Met veel plezier begeleiden wij onze stagiaires en proberen hen zo goed mogelijk te stimuleren om hun kwaliteiten te benutten, te groeien en te professionaliseren. Of de stages bij de Innovadis Groep de stagiaires zijn bevallen, lees je hieronder.

 

Daan Nijkamp "Tijdens mijn stage heb ik meerdere opdrachten gedaan. Ik ben vooral bezig geweest met de kerstactie en de portfoliowebsite in flash van de Innovadis Groep. Het leukste vind ik dat ik in mijn stage periode echt het gevoel had dat ik onderdeel van het bedrijf uitmaakte. Als je laat zien wat je kan, wordt dit al snel opgemerkt."  
     
Jan-Hermen Muller "Mijn opdracht was om de component “EventLab” te ontwikkelen waarmee alle events in een webshop en de afhandelingen daarvan inzichtelijk gemaakt kunnen worden. Ik vind Innovadis een goed en leuk stagebedrijf, vanwege de ontspannen werksfeer en leuke collega’s Ik kreeg er veel vertrouwen, onder andere doordat de dingen die je maakte en uitzocht ook echt gebruikt worden."  
     
 Dinja Horsting  “Gedurende mijn hele stage periode ben ik goed begeleid en ondersteund. Als ik terugkijk op deze periode kan ik zien dat ik een ontzettende groei heb gemaakt op sociaal- en werkgebied en heb duidelijk mijn kennis verbreed over online marketing.”  
     
 Olaf Rikkink  “Momenteel zit ik in de afrondende fase van mijn onderzoek en ik kan terug kijken op een leerzame periode. De ruimte en vrijheid die de Innovadis Groep jou als stagiair biedt en daarnaast de interesse en loyaliteit van collega’s zijn mij enorm goed bevallen.”  
     
Stefanie Semmekrot “Kort gezegd liggen er, als je voldoende initiatief en enthousiasme toont, vele mogelijkheden binnen het bedrijf om jezelf verder te ontwikkelen. De werksfeer is bijzonder goed en de betrokkenheid met stagiaires is groot, waardoor je goede begeleiding  en zelfstandigheid krijgt. Voor mij was het een uitdagende praktijk stage op hbo-niveau.”  
     
 Carina Seidel  "Ik had binnen Indenty een interessante stageopdracht die goed aansluit bij mijn studie. Ik kon na mijn analyse ook helpen bij de implementatie van onderdelen die ik heb geadviseerd. Het was meteen heel motiverend om te zien welk effect mijn opdracht binnen het bedrijf had."  
     
Ferdi "De Innovadis groep is een organisatie die in de breedste zin actief is op het gebied van internetmarketing. Voor mij is het daarom een leerzame omgeving geweest omdat er veel raakvlakken zijn met mijn opleiding.  Als Commerciële Economie student kan ik de Innovadis groep als stagebedrijf aanraden!"  


 

Bel 053 850 7500

Of neem contact met ons op via het contactformulier.
Contact

Sitemap

  Diensten Webshops en e-commerce Webshops E-commerce strategie Conversieoptimalisatie Mobile-commerce Facebook-commerce Loyalty marketing voor uw e-commerce platform Backoffice integratie Web ontwikkeling Websites Webredactie Mobiele websites Social media profielpagina Kredietbank webportal Intranet Online marketing Zoekmachinemarketing Local search Online rebranding Analytics Social media Workshops Professionele Webshops Workshop - Online Marketing voor studenten Actievoorwaarden Klanten Succesverhalen Leenbakker CookandCo Ten Cate Houstex Products Tuincentrum Oosterik ZoeandLola LODSH bodyfashionworld Fromm Meindersma Haaksbergen Eenmiljoendruppels TC World of Women Scala Europe Magvilla Beter Bed Sellvia Dierpas Tuincentrum Overvecht Niesten Schoolservices Vredestein Unitron Carint+ en Reggeland+ DGA-pensioenmonitor Enschede marathon Syntens VVD InOneShop Woonvenster Twente Quality Centre VakantieXperts InShared FinalCure4You Hezelburcht Inextenzo / Veenman Aboma+Keboma Expositie VEERKRACHT Beleef Beton Nessos Winfactory Sigmax Gladior Meindersma Haaksbergen Laser Company Beter Bed - Kårlsson Multimate Aviko & Stepfive Cendris Woondomein Testimonials Oplossingen B2B website